Duben 2010

Nový design=)

30. dubna 2010 v 21:27 | Mišul
oh-sgomez.blog.cz
Ahoooj!
No po dvou týdnech tu mám pro Vás zbrusu nový dess, který po dlouhé době vyšel jenom z mojí hlavy.. je májový..takže proto ten název time of love.. vím, neska je ještě Duben, ale nevím, jak to bduu zítra stíhat, takže je tu v předstihu. Doufám, že se vám aspoň trochu líbí!
Jinak dneska sou čarodky, takže snad Sel s jejím MAGIC navodí takovou "kouzelnou atmosféru"=)
A nesmím zapomenout dát novou sotm měsíce květen... rozhodla jsem se, že to bude blog I-HEART-SEL =)
T-MUSIC CHART - 3.místo pro tento týden'!!!

29. dubna 2010 v 19:52 | Mišul
oh-sgomez.blog.cz
Právě běží premiéra T-MUSIC CHART... třetí místo tento týden získala naše nejmilejší Sel Gomez s singlem NATURALLY! Na to, že je známá jako Alex Russo je to dobrý výsledek! Je vidět, že fanoušků tu má už dost! ale nesmíme usnout na vavřínech!
Už od 20:00 můžete opět hlasovat na

http://www.t-music.cz/

http://www.t-music.cz/

http://www.t-music.cz/

http://www.t-music.cz/

http://www.t-music.cz/

Nezapomeňte, že denně se dá hlasovat i 3x - Exploder, přihlášení na t-music, Mozilla/Opera nebo taky i ve škole.. záleží na vás, ale aspoň o hlas vás prosím=)

Dream Out Loud - ukázky z kolekce

29. dubna 2010 v 17:00 | Mišul |  Others photos
oh-sgomez.blog.cz
Tááák! A na internetovým světě jsou konečně obrázky Dream Out Loud kolekce Sel.. řeknu vám, že je fakt dobrá! A myslím si, že bude mít úspěch jako Mileyna..

český Zlatý Otto 2010!

29. dubna 2010 v 16:55 | Mišul
oh-sgomez.blog.cz

Neska vyšlo nový Bravo, kde se konečně objevily výsledky každoročně pořádaný ankety Zlattý Otot. Sel měla nominace v kategorii herečka a zpěvačka roku.. a jak se umístila? tak se podívejte na celé výsledky:


HEREČKA ROKU
1. Miley Cyrus
2. Kristen Steward
3.SELENA GOMEZ
4. Demi Lovato, 5. Megan Fox, 6. Dakota Fanning, 7. Vanessa Hudgens, 8. Angelina Jolie, 9. Ashley Tisdale, 10. Emma Watson, 11. Lucie Vondráčková, 12. Ashley Greene, 13. Alyssa Milano, 14. Hilary Duff, 15. Amanda Bynes, 16. Julia Roberts, 17. Avril Lavigne, 18. Nina Dobrev, 19. Emily Osment, 20. Nikki Reed


ZPĚVAČKA ROKU
1. Miley Cyrus
2.Lady GAGA
3.Pink
8. SELENA GOMEZ
4. Lucka Vondráčková 5. Ewa Farna, 6. Rihanna, 7. Avril Lavigne, 8. Selena Gomez, 9. Beyoncé, 10. Ashley Tisdale, 11. Demi Lovato, 12. Taylor Swift, 13. Beyoncé, 14. Ke$ha, 15. Britney Spears, 16. Vanessa Hudgens, 17. Kelly Clarkson, 18. Avril Lavinge, 19. Monika Bagárová, 20. Katy Perry

POPCORN 05/10

24. dubna 2010 v 21:14 | Mišul
oh-sgomez.blog.cz
Nový květnový POPCORN za 29,- je právě v prodeji!
V časopise se dozvíš koho miluje Selly a navíc součástí časopisu je tentokrát autogram karta a poster Sel!=)

THE END FOR MY.....

23. dubna 2010 v 14:45 | Justin |  Daily news
Vždycky jsem doufal že se do této situace nikdy nedostanu,ale bohužel stalo se tak.Tímto článkem uzavírám své adminské členství na tomto webu.Dříve než tento web opustím bych chtěl poděkovat dvěma úžasným človíčkům bez kterých bych asi nikdy nepoznal o čem blog vlastně je.Možná už to některým z vás došlo jsou to mé největší big sis Lýla a Mišula. Díky nim mi došlo,že blog není o každodenním přidávání novinek ,ale jde tu hlavně o to,že poznáte nové super lidi.Proto bych jim chtěl z celého srdce poděkovat a doufám,že i přes můj odchod mi občas napíší.Omlouvám se,ale už opravdu nehodlám trávit svůj čas hledáním novinek,které stejně další weby od nás zkopírují beze zdroje!Místo toho si raději půjdu užít ven s přáteli.Ještě k tomu všemu končím devítku,tak si to ve škole snažím co nejvíce užít.Uvažoval jsem o Hiatusu pouze do prázdnin,ale pro mě to nemá smysl, o prázdninách jsem doma tak maximálně dva týdny a od září nastupuju na intr.Takže bych vám všem chtěl opravdu moc poděkovat za to,že jste to tu se mnou vydrželi,protože uznávám ,že to musel být nadlidský úkol.Ještě si nemohu odpustit malé "přísloví"(bo co to je),které jsem si kdysi přečetl na jednom webu a hrozně jsem se mu smál.Nyní jsem však zjistil,že je to pravdivé přísloví takže cituji :
                                             "BLOG JE DROGA,KTERÁ TI BERE TO NEJDRAŽŠÍ CO V ŽIVOTĚ MÁŠ, - ČAS."  
Proto mi dovolte než to tu opustím napsat ještě něco,co se týče asi každého blogaře.Blog má být pouze koníčkem,né každodenní rutinou!!!! Nyní už snad jen něco pro mé big sis,Lýlu a Mišul =)
For Lýla: Asi s žádnou internetovou holkou"slečnou popř. paní :D" jsem toho na icq tolik nenakecal jako právě s tebou.Na tvé humorné reakce asi nikdy nezapomenu.Bohužel tu ani některé nemůžu napsat snad jen ty kokos :D. Doufám že mi odpustíš můj neohlášený odchod,ale já už na to vážně nemám sílu.Takže moc ti za všechno děkuji a doufám že zase někdy napíšeš a pokud ne rozhodně ti to vyčítat nebudu,protože no prostě proto =).
For Mišul: Ach můj grafický idole,tobě bych chtěl poděkovat za to,že jsem se díky tobě naučil vyrábět webovou grafiku.Když jsem poprvé vstoupil tehdy na zefron,čuměl jsem jak puk.Sledoval jsem každý tvůj nový design a byla jsi pro mě obrovskou inspirací.A obdivuji tě i nadále,tolik nápadů a toho všeho a navíc ještě vždy obrovský úspěch.Proto také tobě patří velký dík.

 Takže kdo jste si to přečetl moc děkuji,protože jsme toto dílo plodil celý týden.Chtěl jsem vyrobit rozlučkový design,ale byla by škoda tento design vyhazovat,protože se mi hrozně líbí a navíc by ta moje patlanina opět nestála za nic.Proto jsem vám vytvořil takové malé přání na rozloučenou. Upozornění : Nedoporučuji se dívat na mé přání osobám se slabším srdcem a zrakovými problémy.U slabších jedinců by to mohlo vyvolat pocit na zvracení,infarkt nebo smrt..(Jinak čubrňte jak jsem se rozepsal to se mi obvykle nestává,ale řekl jsem si když je to ten můj poslední článek tak co.PS:Možná tu mým big sis ještě trochu pomůžu,než se jim to ve škole vrátí k normálu(teda jestli o to budou stát) ,ale platí to,co jsem tu napsal výše =(. 

GOOD BYE MY BEST FRIENDS

(Lýla,Mišul,Terry,Miky,Romča,Ralph,Harry,atd.)


Tento článek byl dokončen 20.4.2010 ve 22:15.
Můj poslední článek : 20.4.2010 •TADY
   Můj první článek : 22.1. 2010 • TADY
xoxo Justin

T-MUSIC CHART - NATURALLY!

22. dubna 2010 v 21:29 | Mišul
oh-sgomez.blog.cz
TAAAAAK! KONEČNĚ! 1. singl Selly je oficiálně v "prestižní" české hitparádě T-MUSIC CHART! Není to žádnej jinej song než NATURALLY! Je to novinka č.4! Hlasuje se do pondělí 11:00!
A mám trik=D snad ještě funguje=D během dne můžete hlasovat i 3x! jendou na exploderovi, jednou třeba na mozille a potřetí z vlastního účtu na t-music.cz .. do nedávna to šlo!
Prosíme, hlasujte každý DEN! AŤ MÁ SEL ASPOŇ POPRVÉ KRÁSNÝ UMÍSTĚNÍ V HITPARÁDĚ ČR a dokáže to, že není pouze tou Alex Russo z WOWP!

http://www.t-music.cz/

http://www.t-music.cz/

http://www.t-music.cz/

http://www.t-music.cz/

http://www.t-music.cz/


HIATUS.

21. dubna 2010 v 15:55 | Lýla |  Daily news
Oh-SGomez.blog.cz • KOPÍRUJ SE ZDROJEM!
Houla. Posledních pár dnů jste si jistě všimli,že nikdo sem nic nepřidává. Já nevím, kde zas trčí náš brou Justin,ale já s mamičkou nemáme moc času - škola je fakt zrádná věc:D Takže sem dávám asi OFICIÁLNĚ hiatus a budeme se snažit být tu zase, co nejdříve:) Vážně se omlouváme. A jestli to čteš BRO VÍŤO,tak sem koukej hodit okamžitě news!:D:D

Disney Channel - INTRO

18. dubna 2010 v 18:13 | Mišul
No sem přemýšlela, co sem dát a napadlo mě semka dat teda intra Selly na DC..=)

Nový design - Coffee and Juice Love

18. dubna 2010 v 10:39 | Mišul
oh-sgomez.blog.cz
Po dvou týdnech sem se rozhodla zas něco upatlat a tady je výsledek.. poprvý sem se rohodla, že udělám dess z candids fotek, ikdyž z těch se mi nejhůř dělaj, ale to asi poznáte, protože toto zas tak světoborný dílo není.. jinak dess je laděn do fialovo-bílé, ne naklikávací a udělala sem novou klikačku do menuu... a co na to říkáte vy?=o

Naturally platinovým!!

18. dubna 2010 v 9:59 | Mišul |  Hot news
© oh-sgomez.blog.cz
A je to tu! Kopiií alba Naturally se prodalo už více jako 1.000.000 což znamená, že Sel získává PLATINOVKU!
a co Selly napsala: Naturally se stalo platinovým!! Nemůžu vám dostatečně poděkovat za vaši lásku a podporu, opravdu nemáte ponětí, co to pro mě znamená! Díky, Díky díky!!...před pár dny jsem to zakotvila v Budapešti a začali lekce jízdy na koni, jsem velmi nadšená z startu tohoto filmu a... Budapešť je krásná! Pro všechny ze zámoří.. album už vyjde brzy!