Leden 2011

Dessy pouze naše výroba!

31. ledna 2011 v 21:10 | Mišul
oh-sgomez.blog.cz
čautee =D
Tak co vízo neska děcká? U mně ze 13 předmětů samý výborný =D Nechápu, jak někteří v pololetí nosej kytky a dělaj z toho strašnoou událost.. stejně většina z nás dostane jenom nějakej výpis z třídního výkazu, na kterým sou známky a počet zameškaných hodin a prospěl s vyznamenáním atd.. já kytku dávám zásadně na konci roku.. by mě mohlo vohrát kupovat drahou kytku i teď
JINAK.. spousta lidí denně píše komentáře od koho máme design a kde sme si nechali dělat design.. nic proti, ale tohle mě uráží =D Mě člověka, kterej zásadně trvá natom, aby si každý blogař dělal vlastní designy, protože pak může říct.. jo je to mnou udělaný blog.. já nedělám blog jenom kvůli tomu aby si lidi přečetli novinky, ale zároveň taky abych ukázala kdo sem a jak se zrovna mám a jaký mám zkušenosti.. miluju ty lidi, co řikaj že to neumí.. a co jako.. si myslíte, že ti grafici to uměli od začátku.. pche.. kdybyste znali moje začátky=D každej nějak začíná.. a podívejte se taková Vikiska z selenagomez-all.. není nějaká extra grafička, ale lidi mají ten blog rádi a vikisku taky a když de onehdá ptala estli si má nechat dělat dessy, tak většina komentářů zněla, ať dělá vlastní.. takže ještě jednou .. VEŠKERÁ GRAFIKA TOHOTO BLOGU JE NAŠE... MOJE, LÝLY, JUSTINA A DANINKY.. =D
jo a eště něco.. S REKLAMAMA TYPU HLÁSNI MI, POKUD NEJSTE SB, SE DĚTE VYCPAT.. STEJNĚ TY ODKAZY ANI NIKDO NEOTEVÍRÁ =D

Sel na letišti, LA• 30.1.

31. ledna 2011 v 14:18 | lýla |  Candids
© oh-sgomez.blog.cz
Vypadá hrozně unaveně:/ ale je to od ní moc milé, že ani při vší té unavenosti neodmítne fotky a autogramy fanouškům:) Na cestu ji doprovázel její otčím:)

Trochu zmatený článek.. =D

30. ledna 2011 v 18:55 | Mišul |  Daily news
oh-sgomez.blog.cz
čautee..
Tak.. a je tu zase neděle..a zítra 31. leden, který udělá definitivní tečku za prvním pololetím.. je mi to celkej šumák.. nikdy v životě sem vysvědčení neřešila.. nikdy to nebylo pro mě nic jinýho než papír s číslama, teď textem, kde je od shora až dolů samý výborný... =D noco. ale zejtra mi končí i týdenní dovolená s pozn. nemoc.. du k doktorka a nemyslím si, že by mi to prodloužila (jaká to škoda..aspoň do středy) a v pátek jsou pololetkyyy.. =D prázdniny, jak já to slovo miluju.. ale sou jenom jeden den..=D takže nic převratnýho.. a pak zas budem čekat měsíc na jaráky.. Brno je má od 14. 3. mám takový dojem.. =D Noco.. čeká nás konečně druhý pololetí.. tohle pololetí mám daleko radši, pač je kratší a je tam víc akcí a hlavně jsou příjmačky a maturity=D.. například my pojedem do ČNB, do Osvětimi a nakonec v červnu na deset dní do Chorvatska na makarskou.. se všema 3. ročníkama .. střední škola je prostě fajn..=D nikdy bych se na základku nevrátila.. ani mezi ty lidi ne.. =D
xoxo M. =D

Které z brejliček sluší Selly nejvíc?

30. ledna 2011 v 16:57 | Mišul |  other-other
Tak.. po delší době další other-other .. tentokrát se týká Seleniných brýlí=) Které z těchto brýlí se vám nejvíc líbí??? Mně se nejvíc líbí 1 a 3 .. a nejmíň 6 .. mm taky bych chtěla takovouhle sbírku brejliček .. =D
oh-sgomez.blog.cz


You're just bein' driven by the sound + update

30. ledna 2011 v 10:12 | Daninka |  Webmiss/webmasters
oh-sgomez.blog.cz
Hola Hola.. :)
Tady vaša Danča! ;)
Chtěla bych se moc omluvit za to, že už tady tak moc nechodím, ale bohužel toho mám moc.. Blog opustit nechci, ale nevím zda tady budu přidávat články často! Tak trochu se chystám na natáčení vlastního CD! :) Wheeee.. Jsem hrozně nadšená!! :) + Asi budu zpěvačkou v jedné žůůžo skupině!! :) No, uvidíme jak se to vyvrbí.. :) Hehe..
SLibuji že sem budu přidávat alespoň osobní fotky Sel!! Mám jich fakt plnou kupu!!!!! :)

P.S. Na youtube jsem se spojila s jendou slečnou a vytvořily jsme společné video. Moje práce je až ta druhá část se Selenou. Vím že je to oproti té první hrůza, ale snad se alepoň někomu bude líbit!!
DOPORUČENÍ: najeďte si na youtube, kvalita je 10000000x lepší!! :)
Majte sa!!
A držte mi pěsti prosím!! :)

xoxo Daninka

Scany z portugalského magazínu Capricho

30. ledna 2011 v 9:57 | Justin |  Magazines
Selena Gomez a Justin Bieber se objevily na hlavní stránce portugalského magazínu Capricho v celém článku najdete scany z tohoto časopisu,samotná Sel by tam byla ale lepší :)

Koncert v Argentině s Highway

30. ledna 2011 v 9:00 | Daninka |  Hot news
© oh-sgomez.blog.cz
Roger se tento rok vrací na pódium se svou kapelou Highway v Disneyovském seriálu se stejným názvem. Tentokrát se budou prezentovat ve slavném Estadio GEBA v Buenos Aires v Argentině. Highway slíbily, že živě vystoupí s Disneyovskou star Selenou Gomez a její kapelou The Scene.

Možný tracklist nového španělského alba Seleny

29. ledna 2011 v 21:44 | Justin |  Hot news
Berte prosím tento tracklist s rezervou, protože to ještě nikdo nepotvrdil.

"Un Año Sin Ver Llover" ("A Year Without Rain")
"No Hay Imposibles"
"Ya Se Acabó"
"Más" ("More")
"Recuérdate"
"Vueltas y Vueltas" ("Round & Round")
"Mi Amor"
"Entré Mi Ser"
"Dime Algo Que No Sé" ("Tell Me Something I Don't Know")
"Baila En La Luna"
"Natural" ("Naturally")
"Qué Se Dice"

Nový design=D

29. ledna 2011 v 21:12 | Mišul
oh-sgomez.blog.cz
čusteeee=D
skoro po měsíci sem se rozhodla, že udělám nový design, když sem nemocná...=D doufám ale, že v pondělí nejpozději ve středu moje nemoc skončí, prootže ve čt je high school party..=D ale co už.. jinak dess je do takových jemných světlých barev, protože jiné se k těm fotkám prostě nehodí..=) jsou to dva shooty, který sel natočila se svojí kouzelnickou famílijou bez rodičů.. je to zas trochu něco jiného.. jo a udělala sem i konečně affs.. tak snad necháte koment..=D
xoxo M.


Justin&Selena spolu v kině • 27.1.

29. ledna 2011 v 13:00 | Lýla |  Candids
© oh-sgomez.blog.cz
Zamilovaný páreček si spolu vyšel do kina. Je vidět, že strávili společně hezký čas. Umm, třeba Sel dorazí na premiéru Justinova 3D filmu Never Say Never.

PROGRAM NA OCHRANU PRINCEZEN TEĎ NA DISNEY!

29. ledna 2011 v 12:48 | Mišul
oh-sgomez.blog.cz
Mám tu pro vás krátkou zprávičku.. =D
PŘED ČTVRT HODINOU NA DISNEY CHANNEL ZAČAL FILM PROGRAM NA OCHRANU PRINCEZEN, kde má hlavní roli Selly a Demi Lovato=) Všichni ho jistě znáte, ale kdybyste se chtěli mrknout, tak právě běží=)

Child photo<3

29. ledna 2011 v 11:17 | Lýla |  Others photos
© oh-sgomez.blog.cz
Našla jsem fotku malinké Sely!jůůůůůva<3 byla tak roztomilá,když byla malinká:)

Justin chtěl nafotit sexy fotky pro svou slečnu!

27. ledna 2011 v 15:26 | Lýla |  Hot news
© oh-sgomez.blog.cz

Justinovi Bieberovi může být sice jenom 16let, ale vypadá to, že je připravený svléknout své triko! Idol všech teen dívek byl přistižen, jak posílá všechny své fotky bez trička své slečně Sel Gomez během focení shootu.
Zdroj, který byl u focení nám exkluzivně poskytl rozhovor:
"Justin mluvil se stylistkou a ptal se jí, jestli by nemohla vyfotit nějaké sexy fotky pro jeho slečnu. Byl při tom roztomilý, dělal vtípky, ale bylo na něm vidět, jak moc mu záleželo vypadat dobře pro jeho slečnu. Neřekl slovo o tom, že ona slečna je Selea, ale my všichni jsme věděl, pro koho ty fotky jsou."


*AWKARD* Co na to říkáte? Doufám,že je to jen kec. A jestli ne, je to sakra .. nou, na jednom webu jsem četla, že jako správná fanynka Sel si nechám svoje komentáře pro sebe. Tentokrát to fakt udělám..